Akcesoria do kotłów:

ARGOS PID

ARGOS PID jest sterownikiem przeznaczonym do kotłów na paliwa stałe z podajnikiem ślimakowym. Sterownik obsługuje podajnik, dmuchawę, pompę obiegową c.o., pompę ciepłej wody użytkowe oraz pompę cyrkulacyjną. 
czytaj więcej...

EOS

Regulator temperatury EOS przeznaczony jest do sterowania pracą kotła CO. Kontroluje płynną moc dmuchawy, pompę obiegową oraz pompę CWU. Jest on także dostosowany do współpracy z termostatem pokojowym.
czytaj więcej...

TALOS

Regulator temperatury TALOS przeznaczony jest do sterowania kotła CO wyposażonego w podajnik tłokowy lub ślimakowy. Oprócz wymienionych typów podajników steruje również płynną mocą dmuchawy , załączaniem pompy obiegowej CO i sterowaniem pompy CWU. Regulator może współpracować również z termostatem pokojowym działającym na zasadzie styku zwarty/rozwarty.
czytaj więcej...

Regulator T1000

Regulator pokojowy T1000 dedykowany do sterownika TALOS .
czytaj więcej...

Podajnik ślimakowy sv200

Podajnik jest integralną częścią kotła centralnego ogrzewania z automatycznym dozowaniem paliwa typu eko groszek, miał itd. Paliwo za pomocą ślimaka podawane jest z zasobnika (kosza) do palnika. Spalanie następuje w specjalistycznym opatentowanym palenisku piątej generacji. Do napędu ślimaka służy motoreduktor składający się z silnika oraz reduktora.
czytaj więcej...